Heroes Infinity

Macera- Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma DIVMOB
Heroes Infinity, DIVMOB stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur.
Heroes Infinity oyunu DIVMOB stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız robotik kahramanlar ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Heroes Infinity oyununda tüm görevleri tamamlayıp, en gelişmiş ekipman ve karakterlere sahip olabilirsiniz. 
Heroes Infinity oyununda kahramanların olduğu kadar bir dizi düşmanlar da olacaktır. Sen kahraman olan taraftasın. Heroes Infinity dünyasına girdiğiniz zaman çok sayıda diyar ve şehirde destansı yolculuğa başlayacaksınız. Zafere ulaşmak için kahramanlardan destansı bir ekip toplayın ve inşa edin. Gelecek savaşları da düşünmen gerekiyor. O yüzden ekibinle aranı bozmaman gerekiyor. Gelecek savaşlarda da zafer kazanmak için kahramanlarını bilgece çağır. Tekrar planlar kurun ve tekrar yola çıkın. 5'e 5 savaşta takımının gücünü ve stratejisini herkese kanıtla. Böylelikle herkes senin ne kadar güçlü olduğunu görecek ve onların gözünü korkutacaksın.  Lider tahtasında diğer oyuncularla yarış ve yolunu PvP'nin zirvesine doğru çiz. Gözün her zaman zirvede olmalı. Çünkü kendini birinciliğe odaklamalısın. Birde oyunda ki modalardan bahsedelim.  Macera Modu: Düşmanları yenerek kahramanlarına tecrübe kazandır ve seviye atlat. Gökdelen: Artan zorluklarla çok sayıda seviyeyi fethederek destansı takımını zorla. Yıldız Kapıları: Gizemli kahramanlar çağırmak için tüm kahramanlardan parçalar topla. Antrenman Sahası: Zafer kazanmak için savaşta kahramanların ile kendi becerilerini geliştir. Boss Partisi: Efsanevi bosslar ile savaş ve benzersiz ödüller kazan. Süper Boss: Boss yakındayken odaklan. Destansı takımın sıkı dövüşme.

Daha Fazla Göster
Heroes Infinity indir
DİĞER SÜRÜMLER