Heroes Infinity

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 196 MB
  • Version 1.13.12
  • Dil Türkçe
  • Firma DIVMOB
Heroes Infinity mobil oyunu mobil cihazınızda oynayabileceğiniz stratejik tabanlı bir oyundur.

RPG türünde geliştirilmiş olan Heroes Infinity mobil oyununu IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunumuz sizlere heyecanlı bir mobil oyun deneyimi yaşatacaktır. Kahramanlar, macera ve çeşitli yaratıklar ile cazibe çeşitleriyle dolu çarpıcı bir eylem içerisine dahil olacağınız Heroes Infinity mobil oyunu sizlere nefes kesici oyun sahneleri yaşatacaktır. 

Heroes Infinity dünyasına giriş yapın ve destansı yolculuğa birçok topraklardan, şehirlerden başlayın. Zafer elde etmek için destansı kahraman ekibinizi bir araya getirin ve savaşlara kendinizi hazırlayın. Gerçek zamanlı strateji savaşı, dinamik efektler ve çeşitli yetenek animasyonları ile doldurulmuş olan Heroes Infinity de sizde yerinizi alın. 

Kahramanlarınızı güçlendirin, kademe atlayın düşmanlarınıza kim olduğunuzu kanıtlayın ve oyunda başarı elde edin. Düşmanlarınızı yenerek kahramanlarınızı tecrübe edin ve seviyeye çıkarın. Artan zorlukların çoğunu fethederek destan ekibinize ekibinizle düşmanlarınıza karşı meydan okuyun. Gizemli kahramanları çağırmak için tüm kahramanları bir araya getirerek birlikte hareket edin. 

Daha Fazla Göster
Heroes Infinity indir
DİĞER SÜRÜMLER